Goosebumps Yemn (VH23-266-0004)
| Rotu | Anglo-argentino |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 18.04.2023, Puola, 24.3 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/pummi/ |
| Rekisteröity | 19.05.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Rosegarden's Loreme (VH22-266-0003) a-arg, 155cm, rn |
ii. Quiere Ir (VH20-266-0003) a-arg, 158cm, rn |
iii. Synvilla's Mister (VH14-266-0010) a-arg, 159cm |
iiii. Mi Prometido (VH14-266-0005) a-arg, 159cm |
| iiie. Blown It Again xx (VH06-006-9961) xx, 160cm |
iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Rosegarden's Voslaarum (VH18-083-0002) cri, 148cm, vmpäiskrj |
iei. Coz Cícero (VH20-083-0007) cri, 158cm, vmpäiskrj |
ieii. Roc Ibáñez (VH20-083-0006) cri, 157cm, vmkrj |
| ieie. An Varela (VH20-083-0005) cri, 155cm, rnpäis |
iee. DLHS Frontside Misty (VH17-083-0002) cri, 145cm, rnpäiskrj |
ieei. Fracontirador (VH14-083-0002) cri, 150cm |
|
| ieee. Maravillosa (VH14-083-0004) cri, 143cm |
|||
| e. Niele Yemn (VH22-266-0004) a-arg, 157cm, rn |
ei. Speedy Will (VH21-034-0059) x, 165cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Proporci Tulisha (VH20-266-0001) a-arg, 156cm, rt |
eei. Synvilla's Tribal (VH14-266-0009) a-arg, 168cm |
eeii. Trigo (VH14-083-0006) cri, 146cm |
| eeie. Inflate My Ego xx (VH06-006-9966) xx, 161cm |
eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rosegarden's Loreme (VH22-266-0003) a-arg, 155cm, rnii. Quiere Ir (VH20-266-0003) a-arg, 158cm, rniii. Synvilla's Mister (VH14-266-0010) a-arg, 159cmiiii. Mi Prometido (VH14-266-0005) a-arg, 159cm
Emälinja
e. Niele Yemn (VH22-266-0004) a-arg, 157cm, rnee. Proporci Tulisha (VH20-266-0001) a-arg, 156cm, rt
Goosebumps Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.