Rosethorn Twinkle-Toes (VH24-017-0051)
| Rotu | Shetlanninponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 102 cm |
| Syntynyt | 04.02.2024, Yhdysvallat, 16.8 vuotta, ikääntyminen: 48pv = 1v |
| Väri | mustanpäistärikkö |
| Painotus | |
| Sivut | https://laventeli.altervista.org/she/rosethorn-twinkle-toes.php |
| Rekisteröity | 30.03.2024 |
| Kotitalli | Lavender Fields (LVND1667) |
| Kasvattajanimi | Rosethorn |
| Kasvattaja | ROSE2438, VRL-13828 |
| Omistajat | Katariina A. (VRL-13828) |
EV-III (16.000p), 30.04.2024, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Twinkle Little Star LF (VH24-017-0044) she, 99cm, rtpäis |
ii. Little All-Star LF (VH23-017-0332) she, 103cm, phkko |
iii. Little Big Bobby (VH23-017-0306) she, 105cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. All I Need (VH22-017-0176) she, 102cm, vm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Shining Star LF (VH23-017-0109) she, 89cm, rtpäis |
iei. Shining Sensation (VH22-017-0148) she, 88cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Hollywood Star (VH23-017-0088) she, 88cm, rtpäis |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Mooncloud's Tinkerbell (VH18-017-0495) she, 99cm, m |
ei. Mooncloud's Snowfall (VH18-017-0344) she, 99cm, klm |
eii. Blackbay's Snowflake (VH16-017-0583) she, 98cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Carlisle Noelle (VH17-017-0400) she, 100cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Mooncloud's Tammy (VH18-017-0347) she, 97cm, rn |
eei. Coalville Duncan (VH18-017-0145) she, 104cm, msh |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Honeycrush Tinka (VH18-017-0232) she, 105cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Twinkle Little Star LF (VH24-017-0044) she, 99cm, rtpäisii. Little All-Star LF (VH23-017-0332) she, 103cm, phkkoiii. Little Big Bobby (VH23-017-0306) she, 105cm, m
Emälinja
e. Mooncloud's Tinkerbell (VH18-017-0495) she, 99cm, mee. Mooncloud's Tammy (VH18-017-0347) she, 97cm, rneee. Honeycrush Tinka (VH18-017-0232) she, 105cm, rn
Rosethorn Twinkle-Toes on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.