Unami Yemn (VH24-021-0218)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 17.10.2024, Puola, 12.1 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/unami/ |
| Rekisteröity | 01.11.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Paracas Yemn (VH24-021-0032) trak, 169cm, m |
ii. Genesius (VH21-021-0210) trak, 169cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Cascadian (VH22-021-0221) trak, 167cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Glow Yemn (VH23-021-0128) trak, 166cm, trn |
ei. Aserdahl (VH22-021-0003) trak, 169cm, rtkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Beetz Malene (VH23-021-0011) trak, 162cm, mrn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Paracas Yemn (VH24-021-0032) trak, 169cm, mii. Genesius (VH21-021-0210) trak, 169cm
Emälinja
e. Glow Yemn (VH23-021-0128) trak, 166cm, trnee. Beetz Malene (VH23-021-0011) trak, 162cm, mrn
Unami Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.