Anasazi Yemn x (VH24-034-0041)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 16.05.2024, Puola, 15.7 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/anasa/ |
| Rekisteröity | 18.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Assault Yemn x (VH23-034-0005) x, 154cm, rtkm |
ii. Mielec Yemn xx (VH21-006-0379) xx, 166cm, rt |
iii. Chagal Renne xx (VH21-006-0339) xx, 172cm, trt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Sunday Player (VH21-006-0344) xx, 164cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Terespol Yemn ox (VH22-003-0012) ox, 152cm, rtkm |
iei. Kitos ox (VH21-003-0186) ox, 153cm, rtkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Fakiha (VH21-003-0192) ox, 150cm, rtkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Seinfeld Yemn x (VH23-034-0019) x, 161cm, rnkm |
ei. Kikorze Yemn x (VH22-034-0008) x, 157cm, rn |
eii. Cypres NIO x (VH21-034-0051) x, 161cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Jewelclaw (VH21-034-0062) x, 152cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Sabola Yemn x (VH22-034-0011) x, 164cm, rtkm |
eei. Spoonbill (VH21-006-0354) xx, 165cm, rtkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Coachella (VH21-034-0061) x, 164cm, rnkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Assault Yemn x (VH23-034-0005) x, 154cm, rtkmii. Mielec Yemn xx (VH21-006-0379) xx, 166cm, rtiii. Chagal Renne xx (VH21-006-0339) xx, 172cm, trt
Emälinja
e. Seinfeld Yemn x (VH23-034-0019) x, 161cm, rnkmee. Sabola Yemn x (VH22-034-0011) x, 164cm, rtkmeee. Coachella (VH21-034-0061) x, 164cm, rnkm
Anasazi Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.