Tuscara Yemn x (VH24-034-0046)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 160 cm |
| Syntynyt | 28.06.2024, Puola, 14.7 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/tuscara/ |
| Rekisteröity | 18.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Matrix Yemn x (VH23-034-0008) x, 162cm, rn |
ii. Sikiyn (VH21-003-0191) ox, 156cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Gafarettie xx (VH22-006-0125) xx, 166cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Hamera Yemn x (VH22-034-0051) x, 157cm, m |
ei. Hawtafa (VH21-003-0190) ox, 155cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Nichol's Luminance (VH22-034-0012) x, 161cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Matrix Yemn x (VH23-034-0008) x, 162cm, rnii. Sikiyn (VH21-003-0191) ox, 156cm, rn
Emälinja
e. Hamera Yemn x (VH22-034-0051) x, 157cm, mee. Nichol's Luminance (VH22-034-0012) x, 161cm, m
Tuscara Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.