Nenana Yemn x (VH24-034-0051)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 29.07.2024, Puola, 14 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/nena/ |
| Rekisteröity | 19.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Paleo Yemn x (VH24-034-0007) x, 162cm, rn |
ii. Sulkowice Yemn x (VH22-034-0043) x, 162cm, mrn |
iii. Speedy Will (VH21-034-0059) x, 165cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Banie Yemn x (VH21-034-0074) x, 158cm, mrn |
iiei. Valiant al Sierra ox (VH20-003-0223) ox, 152cm, trn |
|
| iiee. Sierra Novelle xx (VH21-006-0248) xx, 166cm, mrn |
ie. Modla Yemn x (VH22-034-0073) x, 162cm, rn |
iei. Dallas McLure Ion xx (VH20-006-0091) xx, 165cm, rn |
ieii. Dawnvale Crystal Night (VH18-006-0303) xx, 164cm, rn |
| ieie. Faith McLure Ion xx (VH15-006-0376) xx, 164cm |
iee. Paprotna Yemn x (VH22-034-0013) x, 158cm, rn |
ieei. Sierra Theory Of Poseidon (VH20-034-0040) x, 158cm, trn |
|
| ieee. Supras Yemn x (VH21-034-0049) x, 161cm, rn |
|||
| e. Nadarzyna Yemn x (VH22-034-0041) x, 157cm, rnkm |
ei. Commonly Speedy (VH21-034-0057) x, 158cm, rnkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Warny Yemn x (VH21-034-0075) x, 155cm, rnkm |
eei. Sierra Temecke x (VH21-034-0039) x, 158cm, rnkm |
eeii. Sierra Theory Of Poseidon (VH20-034-0040) x, 158cm, trn |
| eeie. Sierra Magnolia x (VH20-034-0039) x, 154cm, vkkkm |
eee. Brella Rewa x (VH21-034-0041) x, 154cm, rn |
eeei. Pretender Rewa (VH12-034-0042) x, 158cm |
|
| eeee. T.H. Shariyah (VH13-003-0119) ox, 148cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 1.17%
Sukukatokerroin: 0.93
Isälinja
i. Paleo Yemn x (VH24-034-0007) x, 162cm, rnii. Sulkowice Yemn x (VH22-034-0043) x, 162cm, mrniii. Speedy Will (VH21-034-0059) x, 165cm, rn
Emälinja
e. Nadarzyna Yemn x (VH22-034-0041) x, 157cm, rnkmee. Warny Yemn x (VH21-034-0075) x, 155cm, rnkmeee. Brella Rewa x (VH21-034-0041) x, 154cm, rneeee. T.H. Shariyah (VH13-003-0119) ox, 148cm, rneeeee. Risasi Nyota (VH11-003-0490) ox, 149cm, rt
Nenana Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.