Tiahunaca Yemn x (VH24-034-0052)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 05.08.2024, Puola, 13.9 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | mustanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/tiaha/ |
| Rekisteröity | 19.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Lutom Yemn x (VH22-034-0060) x, 158cm, m |
ii. Kozin Yemn x (VH22-034-0001) x, 160cm, rt |
iii. Cypres NIO x (VH21-034-0051) x, 161cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Annimay Grita x (VH21-034-0052) x, 155cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Nemys Yemn x (VH21-034-0068) x, 155cm, m |
iei. Pineapple Flavor (VH21-034-0063) x, 153cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tempeste (VH20-034-0004) x, 153cm, rnvkkokm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Zabna Yemn x (VH22-034-0055) x, 155cm, rt |
ei. Lancut Yemn x (VH22-034-0002) x, 158cm, vkk |
eii. Belieber (VH21-034-0060) x, 161cm, rnvkk |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Shelley x (VH21-034-0056) x, 154cm, vkk |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Speedy Killer (VH21-034-0058) x, 154cm, trt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Lutom Yemn x (VH22-034-0060) x, 158cm, mii. Kozin Yemn x (VH22-034-0001) x, 160cm, rtiii. Cypres NIO x (VH21-034-0051) x, 161cm, rn
Emälinja
e. Zabna Yemn x (VH22-034-0055) x, 155cm, rtee. Speedy Killer (VH21-034-0058) x, 154cm, trt
Tiahunaca Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.