Hannali Yemn x (VH24-034-0060)
Tämä hevonen on kuollut 12.04.2026.
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 159 cm |
| Syntynyt | 18.09.2024, Puola, Kuollessaan 12.7 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/hanna/ |
| Rekisteröity | 20.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Hangover Yemn x (VH23-034-0047) x, 160cm, rn |
ii. Zagan Yemn x (VH21-034-0065) x, 161cm, rn |
iii. Babar Rhel x (VH21-034-0037) x, 163cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Dericallite x (VH21-034-0038) x, 155cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Siemia Yemn xx (VH22-006-0028) xx, 168cm, mrn |
iei. Sierra Behane xx (VH21-006-0247) xx, 168cm, rn |
ieii. Behind The Mask xx (VH21-006-0161) xx, 164cm, mkm |
| ieie. Anemone xx (VH21-006-0160) xx, 169cm, rn |
iee. Sierra Novelle xx (VH21-006-0248) xx, 166cm, mrn |
ieei. Knightfall xx (VH20-006-0083) xx, 163cm, m |
|
| ieee. Glam Rocker xx (VH19-006-0012) xx, 172cm, prt |
|||
| e. Tonight Yemn x (VH23-034-0045) x, 159cm, rn |
ei. Kozin Yemn x (VH22-034-0001) x, 160cm, rt |
eii. Cypres NIO x (VH21-034-0051) x, 161cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Annimay Grita x (VH21-034-0052) x, 155cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Amrirana de Delm (VH22-034-0007) x, 159cm, rn |
eei. Antongilii (VH20-006-0232) xx, 170cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Ariyya el-Salih (VH20-003-0012) ox, 152cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hangover Yemn x (VH23-034-0047) x, 160cm, rnii. Zagan Yemn x (VH21-034-0065) x, 161cm, rniii. Babar Rhel x (VH21-034-0037) x, 163cm, rn
Emälinja
e. Tonight Yemn x (VH23-034-0045) x, 159cm, rnee. Amrirana de Delm (VH22-034-0007) x, 159cm, rneee. Ariyya el-Salih (VH20-003-0012) ox, 152cm
Hannali Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.