Tawitha Yemn (VH24-038-0034)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 06.09.2024, Puola, 13.1 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/tawi/ |
| Rekisteröity | 20.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Hickoy Yemn (VH23-038-0047) lv, 160cm, trn |
ii. Aras Yemn (VH21-038-0169) lv, 158cm, rn |
iii. Sir Eclos Yemn (VH20-038-0041) lv, 160cm, rn |
iiii. Kingston Yemn (VH14-038-0038) lv, 160cm, rn |
| iiie. Crusif Yemn (VH14-038-0047) lv, 160cm, rn |
iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Agrava Yemn (VH22-038-0069) lv, 161cm, mrn |
iei. Invictus Gue (VH22-038-0016) lv, 156cm, rn |
ieii. Invisible Gue (VH21-038-0044) lv, 154cm, trn |
| ieie. Miss Sun Gue (VH18-038-0104) lv, 160cm, rn |
iee. Mystique MacLily (VH21-038-0165) lv, 167cm, mrn |
ieei. Piquet (VH20-038-0030) lv, 167cm, tprn |
|
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Radical Damzina (VH22-038-0079) lv, 164cm, rn |
ei. K. Damn Son (VH22-038-0030) lv, 163cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Radical Zinzinzin (VH18-045-0022) lv, 165cm, mrn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Zar Chil Yel (VH16-045-0030) lv, 165cm, prn |
eeei. Walk This Way
Nin (VH00-045-7571) lv |
|
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hickoy Yemn (VH23-038-0047) lv, 160cm, trnii. Aras Yemn (VH21-038-0169) lv, 158cm, rniii. Sir Eclos Yemn (VH20-038-0041) lv, 160cm, rniiii. Kingston Yemn (VH14-038-0038) lv, 160cm, rniiiii. Jim Jertical (VH12-038-0030) lv, 158cm, rn
Emälinja
e. Radical Damzina (VH22-038-0079) lv, 164cm, rnee. Radical Zinzinzin (VH18-045-0022) lv, 165cm, mrneee. Zar Chil Yel (VH16-045-0030) lv, 165cm, prn
Tawitha Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.