Huetar Yemn (VH24-100-0005)
| Rotu | Wielkopolski |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 06.04.2024, Puola, 16.4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/huetar/ |
| Rekisteröity | 26.04.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Wiadowo Yemn (VH22-100-0008) wielk, 168cm, rn |
ii. Trebacz Ion (VH21-100-0049) wielk, 168cm, mrn |
iii. Szaszka GA (VH17-100-0010) wielk, 165cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Trotzcata GA (VH16-100-0007) wielk, 166cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Ornityka Ion (VH21-100-0043) wielk, 166cm, rn |
iei. Szmeriak GA (VH17-100-0008) wielk, 169cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Orientalna GA (VH17-100-0011) wielk, 166cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rhood Yemn (VH23-100-0001) wielk, 163cm, rn |
ei. Sanok Yemn (VH22-100-0001) wielk, 165cm, rn |
eii. Rolnictwo (VH20-100-0013) wielk, 165cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Starozytny Las (VH20-107-0001) malo, 164cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Salomea Del (VH22-100-0002) wielk, 162cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Wiadowo Yemn (VH22-100-0008) wielk, 168cm, rnii. Trebacz Ion (VH21-100-0049) wielk, 168cm, mrniii. Szaszka GA (VH17-100-0010) wielk, 165cm, rn
Emälinja
e. Rhood Yemn (VH23-100-0001) wielk, 163cm, rnee. Salomea Del (VH22-100-0002) wielk, 162cm, rt
Huetar Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.