Nauset Yemn (VH24-100-0015)
| Rotu | Wielkopolski |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 28.10.2024, Puola, 12 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/nause/ |
| Rekisteröity | 02.12.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Machow Yemn (VH22-100-0005) wielk, 167cm, rn |
ii. Kawalerowie Ion (VH21-100-0048) wielk, 168cm, rn |
iii. Kawaler GA (VH17-100-0012) wielk, 168cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Orientalna GA (VH17-100-0011) wielk, 166cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Wisnialka Ion (VH21-100-0045) wielk, 164cm, rn |
iei. Szmeriak GA (VH17-100-0008) wielk, 169cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Weruzca GA (VH16-100-0008) wielk, 164cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rhood Yemn (VH23-100-0001) wielk, 163cm, rn |
ei. Sanok Yemn (VH22-100-0001) wielk, 165cm, rn |
eii. Rolnictwo (VH20-100-0013) wielk, 165cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Starozytny Las (VH20-107-0001) malo, 164cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Salomea Del (VH22-100-0002) wielk, 162cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Machow Yemn (VH22-100-0005) wielk, 167cm, rnii. Kawalerowie Ion (VH21-100-0048) wielk, 168cm, rniii. Kawaler GA (VH17-100-0012) wielk, 168cm, m
Emälinja
e. Rhood Yemn (VH23-100-0001) wielk, 163cm, rnee. Salomea Del (VH22-100-0002) wielk, 162cm, rt
Nauset Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.