Terekty Yemn xx (VH25-006-0693)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 18.05.2025, Puola, 7 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | mustanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/tere/ |
| Rekisteröity | 03.12.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Moustier Yemn xx (VH24-006-0269) xx, 166cm, mrn |
ii. Great Line Namys xx (VH22-006-0236) xx, 166cm, mrn |
iii. Next In Line (VH21-006-0091) xx, 167cm, mkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Let Me See xx (VH18-006-0318) xx, 161cm, mrn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Barracuda Yemn xx (VH23-006-0245) xx, 165cm, rn |
iei. Helping Out (VH23-006-0014) xx, 171cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Pinophy xx (VH23-006-0128) xx, 160cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Contagion Yemn xx (VH23-006-0193) xx, 165cm, rn |
ei. Rembertow Yemn xx (VH22-006-0108) xx, 165cm, rn |
eii. Greywalker (VH21-006-0349) xx, 165cm, mkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Kingkiller Chronicle (VH21-006-0343) xx, 162cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Laka Yemn xx (VH22-006-0077) xx, 165cm, rt |
eei. Churchill xx (VH21-006-0352) xx, 165cm, rt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Sunday Player (VH21-006-0344) xx, 164cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Moustier Yemn xx (VH24-006-0269) xx, 166cm, mrnii. Great Line Namys xx (VH22-006-0236) xx, 166cm, mrniii. Next In Line (VH21-006-0091) xx, 167cm, mkm
Emälinja
e. Contagion Yemn xx (VH23-006-0193) xx, 165cm, rnee. Laka Yemn xx (VH22-006-0077) xx, 165cm, rteee. Sunday Player (VH21-006-0344) xx, 164cm, rt
Terekty Yemn xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.