Faeryfell Hermes (VH25-011-0385)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 23.07.2025, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/pv/h/hermes.php |
| Rekisteröity | 23.07.2025 |
| Kotitalli | Faeryfell (FAER3301) |
| Kasvattajanimi | Faeryfell |
| Kasvattaja | FAER3301, VRL-06701 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
KTK-II (71.000p), 30.11.2025, hevosktk
KV-I (37.500p), 20.09.2025, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. KWB Hesperus (VH16-011-0115) hann, 165cm, prt |
ii. KWB Hefaistos (VH15-011-0445) hann |
iii. Westwick (VH14-011-0171) hann, 158cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. KWB Hera (VH15-011-0324) hann |
iiei. Extase CX (VH00-011-3067) hann |
|
| iiee. Tanzlehrerin (VH00-011-0854) hann |
ie. Wolf's Evelyn (VH15-011-0060) hann |
iei. Rossetti (VH14-011-0425) hann |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Eden (VH14-011-0519) hann, 166cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Redwall Goldenglow (VH18-011-0029) hann, 166cm |
ei. Redwall Galedeep (VH15-011-0484) hann, 172cm |
eii. Galerinos (VH12-011-0274) hann, 171cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Provenance (VH15-011-0480) hann, 164cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Redwall Wintergreen (VH15-011-0485) hann, 163cm |
eei. Wolfgang II (VH15-011-0479) hann, 174cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Gwynevere (VH12-011-0275) hann, 168cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. KWB Hesperus (VH16-011-0115) hann, 165cm, prtii. KWB Hefaistos (VH15-011-0445) hanniii. Westwick (VH14-011-0171) hann, 158cm, rt
Emälinja
e. Redwall Goldenglow (VH18-011-0029) hann, 166cmee. Redwall Wintergreen (VH15-011-0485) hann, 163cmeee. Gwynevere (VH12-011-0275) hann, 168cm
Faeryfell Hermes on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.