Timrey Yemn (VH25-015-0091)
| Rotu | Russian-Based Sport Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 26.02.2025, Puola, 9.3 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | mustanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/timrey/ |
| Rekisteröity | 14.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Mniow Yemn (VH22-015-0050) rbsh, 158cm, mkm |
ii. Stepdancer LH (VH22-006-0071) xx, 161cm, mkm |
iii. Legacy Stand (VH20-006-0158) xx, 157cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Temple Dancer (VH20-006-0199) xx, 162cm, rtkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Lewkowa Yemn (VH21-020-0062) tersk, 157cm, rt |
iei. Bethesda (VH21-020-0002) tersk, 159cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Aksinya (VH21-120-0007) don, 156cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Oneida Yemn (VH24-015-0008) rbsh, 161cm, mrn |
ei. Great Line Namys xx (VH22-006-0236) xx, 166cm, mrn |
eii. Next In Line (VH21-006-0091) xx, 167cm, mkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Let Me See xx (VH18-006-0318) xx, 161cm, mrn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Romangina LH (VH22-015-0025) rbsh, 160cm, cre |
eei. Veleno di Romeo (VH20-006-0175) xx, 166cm, cre |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Georgina II (VH17-001-0084) at, 158cm, rnvkk |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Mniow Yemn (VH22-015-0050) rbsh, 158cm, mkmii. Stepdancer LH (VH22-006-0071) xx, 161cm, mkmiii. Legacy Stand (VH20-006-0158) xx, 157cm, m
Emälinja
e. Oneida Yemn (VH24-015-0008) rbsh, 161cm, mrnee. Romangina LH (VH22-015-0025) rbsh, 160cm, creeee. Georgina II (VH17-001-0084) at, 158cm, rnvkk
Timrey Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.