Junaga Yemn (VH25-015-0109)
| Rotu | Russian-Based Sport Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 28.08.2025, Puola, 5 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | rautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/junaga/ |
| Rekisteröity | 30.12.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Branson Yemn (VH23-015-0054) rbsh, 169cm, rt |
ii. Lenarty Yemn xx (VH21-006-0382) xx, 172cm, rt |
iii. Chagal Renne xx (VH21-006-0339) xx, 172cm, trt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Swiftflash xx (VH21-006-0345) xx, 164cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Valmaryan Zorbette (VH22-015-0022) rbsh, 157cm, rtkm |
iei. Zoran (VH15-020-0016) tersk, 155cm, rnkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Zylbella x (VH15-034-0030) x, 163cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Narvik Yemn (VH23-039-0105) budj, 164cm, rt |
ei. Borowik Yemn (VH22-039-0005) budj, 162cm, rt |
eii. Mihairevistk (VH21-039-0117) budj, 161cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Poka Bereza (VH21-039-0092) budj, 163cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Cedzyna Yemn (VH22-039-0026) budj, 165cm, rt |
eei. Migayushchiy (VH22-039-0006) budj, 164cm, rt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Darnitsa Tern (VH21-039-0118) budj, 165cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Branson Yemn (VH23-015-0054) rbsh, 169cm, rtii. Lenarty Yemn xx (VH21-006-0382) xx, 172cm, rtiii. Chagal Renne xx (VH21-006-0339) xx, 172cm, trt
Emälinja
e. Narvik Yemn (VH23-039-0105) budj, 164cm, rtee. Cedzyna Yemn (VH22-039-0026) budj, 165cm, rteee. Darnitsa Tern (VH21-039-0118) budj, 165cm, rn
Junaga Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.