Melam Yemn (VH25-020-0108)
| Rotu | Terskinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 11.02.2025, Puola, 9.5 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/melam/ |
| Rekisteröity | 12.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Ricochet Yemn (VH23-020-0061) tersk, 156cm, mkm |
ii. Leonidartjom (VH23-020-0016) tersk, 155cm, mkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Irene-Krzys (VH23-020-0002) tersk, 156cm, mkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Ocean Yemn (VH23-020-0021) tersk, 156cm, mkm |
ei. Kanal Zenif (VH23-020-0001) tersk, 161cm, rtkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Kashan Nepagaja (VH22-020-0042) tersk, 154cm, mkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Ricochet Yemn (VH23-020-0061) tersk, 156cm, mkmii. Leonidartjom (VH23-020-0016) tersk, 155cm, mkm
Emälinja
e. Ocean Yemn (VH23-020-0021) tersk, 156cm, mkmee. Kashan Nepagaja (VH22-020-0042) tersk, 154cm, mkm
Melam Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.