Henan Yemn (VH25-021-0216)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 25.01.2025, Puola, 9.9 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | rautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/henan/ |
| Rekisteröity | 08.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Zapotec Yemn (VH24-021-0043) trak, 167cm, mrn |
ii. Soulver Yemn (VH23-021-0284) trak, 166cm, mrn |
iii. Sinister Soul (VH20-021-0053) trak, 168cm, mrn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Vervatonka (VH23-021-0009) trak, 160cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Afterlife Yemn (VH23-021-0122) trak, 165cm, rnkm |
iei. Schäffer Reim (VH22-021-0007) trak, 162cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Betty v. Deserect (VH23-021-0010) trak, 165cm, vkkkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Translation Yemn (VH23-021-0356) trak, 165cm, rt |
ei. Rowandell Sidoro (VH23-021-0282) trak, 168cm, rnkm |
eii. Aserdahl (VH22-021-0003) trak, 169cm, rtkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Schneewittchen (VH20-021-0024) trak, 165cm, rnkm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Czarna Yemn (VH21-100-0031) wielk, 160cm, rt |
eei. Tycznie Zapisane (VH20-100-0014) wielk, 159cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Starozytny Las (VH20-107-0001) malo, 164cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Zapotec Yemn (VH24-021-0043) trak, 167cm, mrnii. Soulver Yemn (VH23-021-0284) trak, 166cm, mrniii. Sinister Soul (VH20-021-0053) trak, 168cm, mrn
Emälinja
e. Translation Yemn (VH23-021-0356) trak, 165cm, rtee. Czarna Yemn (VH21-100-0031) wielk, 160cm, rteee. Starozytny Las (VH20-107-0001) malo, 164cm, rt
Henan Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.