Predgor Yemn (VH25-021-0240)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 27.03.2025, Puola, 8.7 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/pred/ |
| Rekisteröity | 27.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. VDA Hyperion (VH24-021-0224) trak, 170cm, trn |
ii. Fandango (VH15-021-0095) trak, 171cm, trn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Fairie SWA (VH14-021-0324) trak, 168cm, rn |
iiei. Dark Rumor (VH13-021-0484) trak, 167cm, trn |
|
| iiee. Dark Fairydem (VH13-021-0471) trak, 166cm, vrn |
ie. Escorant Hera (VH20-021-0099) trak, 167cm, m |
iei. Timebomb ACT (VH11-021-0497) trak, 166cm, m |
ieii. Generald SWA (VH01-021-6890) trak, 164cm, m |
| ieie. Nelda LUX (VH03-021-3846) trak, 167cm, rt |
iee. Poem's Harmonic (VH12-021-0288) trak, 168cm, rn |
ieei. Macho von Argen (VH03-021-8183) trak, 169cm, trn |
|
| ieee. Poem's Hilda (VH04-090-1864) a-trak, 167cm, trn |
|||
| e. Equanimity Yemn (VH24-100-0001) wielk, 165cm, rn |
ei. Speyburn Del (VH22-021-0028) trak, 168cm, mrn |
eii. Robbie Burns (VH17-021-0152) trak, 167cm, rn |
eiii. Jack Daniels F (VH14-021-0429) trak, 168cm |
| eiie. Radioactive Rain (VH15-006-0403) xx, 163cm, rn |
eie. Einfall Sharlene (VH17-021-0046) trak, 168cm, mrn |
eiei. Piratentanz (VH15-021-0210) trak, 168cm, mrn |
|
| eiee. RW Show My Destiny (VH11-021-0401) trak, 164cm, rn |
ee. Mirezowa Yemn (VH22-100-0011) wielk, 163cm, rt |
eei. Adeczer Ion (VH21-100-0003) wielk, 163cm, rt |
eeii. Szybki Desouk (VH17-100-0002) wielk, 163cm, rt |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Bigorocza Ion (VH21-100-0002) wielk, 166cm, m |
eeei. Wrocnac Yemn (VH20-100-0009) wielk, 167cm, m |
|
| eeee. Bigotka Ion (VH20-100-0005) wielk, 164cm |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. VDA Hyperion (VH24-021-0224) trak, 170cm, trnii. Fandango (VH15-021-0095) trak, 171cm, trn
Emälinja
e. Equanimity Yemn (VH24-100-0001) wielk, 165cm, rnee. Mirezowa Yemn (VH22-100-0011) wielk, 163cm, rteee. Bigorocza Ion (VH21-100-0002) wielk, 166cm, meeee. Bigotka Ion (VH20-100-0005) wielk, 164cmeeeee. Biedrona GA (VH18-100-0002) wielk, 164cmeeeeee. Basmanowa GA (VH17-100-0009) wielk, 163cm, rt
Predgor Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.