Mulberry Elarion (VH25-029-0127)
| Rotu | Ratsuponi Polveutuminen tarkastettu 13.12.2025. Veriprosentti: 65.625%, tarkastaja: VRL-06701. |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 145 cm |
| Syntynyt | 26.03.2025, Suomi, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/mulberry/p/lari.php |
| Rekisteröity | 03.06.2025 |
| Kotitalli | Mulberry Ponies (MULB7190) |
| Kasvattajanimi | Mulberry |
| Kasvattaja | MULB7190, VRL-06701 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
KTK-III (69.000p), 20.12.2025, poniktk
KV-II (24.000p), 20.06.2025, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Istria Asterix (VH15-029-0050) rp, 147cm, rt |
ii. Poniniemen Alfred (VH13-023-0016) wpb, 148cm, prt |
iii. Redlicious (VH13-023-0001) wpb, 148cm, prt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Sopraanbarch's Greda NLD (VH12-023-0130) wpb, 143cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Illusie van de Wyonn (VH13-029-0371) rp |
iei. Mozart von Oberwart (VH12-023-0064) wpb, 147cm, cre |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Inès II (VH12-029-0240) rp, 146cm, vkk |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Peach Princess CBR (VH14-029-0318) rp, 142cm, vkk |
ei. Rhediad Prince Emrys (VH13-026-0171) wD, 148cm, prt |
eii. Llanrhys Aeron (VH13-026-0148) wD, 142cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Draethen Mared (VH13-026-0147) wD, 145cm, tprt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lowlands Puchple (VH14-029-0147) rp, 145cm, vkk |
eei. Saltcoats Purple Vein (VH13-029-0410) rp, 143cm, vkk |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Kinross Muchi (VH13-029-0411) rp, 145cm, rnvkk |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Istria Asterix (VH15-029-0050) rp, 147cm, rtii. Poniniemen Alfred (VH13-023-0016) wpb, 148cm, prtiii. Redlicious (VH13-023-0001) wpb, 148cm, prt
Emälinja
e. Peach Princess CBR (VH14-029-0318) rp, 142cm, vkkee. Lowlands Puchple (VH14-029-0147) rp, 145cm, vkkeee. Kinross Muchi (VH13-029-0411) rp, 145cm, rnvkk
Mulberry Elarion on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.