Knockturn Aragorn (VH25-029-0214)
| Rotu | Ratsuponi Polveutuminen tarkastettu 13.12.2025. Veriprosentti: 37.5%, tarkastaja: VRL-06701. |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 146 cm |
| Syntynyt | 11.10.2025, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/rp/nori.php |
| Rekisteröity | 12.10.2025 |
| Kotitalli | Knockturn Ponies (KNOC1981) |
| Kasvattajanimi | Knockturn |
| Kasvattaja | KNOC1981, VRL-06701 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
KTK-I (80.000p), 25.02.2026, poniktk
KV-II (29.500p), 20.11.2025, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Knockturn Arahael (VH24-029-0031) rp, 145cm |
ii. Lumivuon Artamir (VH00-029-4293) rp, 146cm, mksrt |
iii. Zwycięzca POL (VH00-003-2938) ox |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Bianca SR (VH00-029-6123) rp |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Kernfield Candyfloss (VH24-029-0007) rp, 145cm |
iei. Dashford Harlem (VH18-029-0125) rp, 147cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Marshmellow (VH19-029-0013) rp, 140cm, vkk |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Knockturn Folly Fable (VH23-029-0403) rp, 146cm |
ei. Knockturn Cherry Pit (VH22-029-0158) rp, 144cm, trn |
eii. Velveteen Rabbit (VH17-029-0183) rp, 147cm, mrn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Silverfield Olivi (VH17-029-0110) rp, 142cm, mkm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Fairburn Folly Smoke (VH22-029-0034) rp, 144cm, m |
eei. Ashemark Xanthi (VH19-029-0054) rp, 148cm, trn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Lonsdale Folly Cloud (VH19-029-0053) rp, 139cm, rnvkkokm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Knockturn Arahael (VH24-029-0031) rp, 145cmii. Lumivuon Artamir (VH00-029-4293) rp, 146cm, mksrtiii. Zwycięzca POL (VH00-003-2938) ox
Emälinja
e. Knockturn Folly Fable (VH23-029-0403) rp, 146cmee. Fairburn Folly Smoke (VH22-029-0034) rp, 144cm, meee. Lonsdale Folly Cloud (VH19-029-0053) rp, 139cm, rnvkkokm
Knockturn Aragorn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.