Knockturn Faysong (VH25-029-0215)
| Rotu | Ratsuponi Polveutuminen tarkastettu 13.12.2025. Veriprosentti: 46.09375%, tarkastaja: VRL-06701. |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 144 cm |
| Syntynyt | 12.10.2025, Iso-Britannia, 7 vuotta |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/rp/sookie.php |
| Rekisteröity | 12.10.2025 |
| Kotitalli | Knockturn Ponies (KNOC1981) |
| Kasvattajanimi | Knockturn |
| Kasvattaja | KNOC1981, VRL-06701 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
EV-II (27.000p), 31.12.2025, EV
KTK-II (70.000p), 20.12.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. MJA Zahir Ibn Bahij (VH22-003-0199) ox, 151cm |
ii. Bahij al Qismat (VH22-003-0026) ox |
iii. Zilal al Ali Rahaim (VH14-003-0431) ox, 152cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Badriyah al Dal (VH11-003-0069) ox, 150cm, km |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Zoraida al Namys ox (VH18-003-0202) ox, 150cm |
iei. Salah Udeen ox (VH12-003-0606) ox, 149cm, mkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Zarif Kar ox (VH13-003-0174) ox, kkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Roanoake Fairygold (VH18-029-0060) rp, 135cm |
ei. Sir Fitzherbert (VH16-029-0290) rp, 135cm |
eii. Fitzgerald (VH16-029-0057) rp, 139cm, rnvkk |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Ponterwyd Lady Beryl (VH13-022-0101) wB, 135cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Roanoake Sassenach (VH16-027-0032) nf, 143cm |
eei. Silverground Paladium (VH15-027-0333) nf |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Eyrefield Saoirse (VH15-027-0273) nf, 133cm, rnkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. MJA Zahir Ibn Bahij (VH22-003-0199) ox, 151cmii. Bahij al Qismat (VH22-003-0026) oxiii. Zilal al Ali Rahaim (VH14-003-0431) ox, 152cm, rt
Emälinja
e. Roanoake Fairygold (VH18-029-0060) rp, 135cmee. Roanoake Sassenach (VH16-027-0032) nf, 143cmeee. Eyrefield Saoirse (VH15-027-0273) nf, 133cm, rnkm
Knockturn Faysong on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.