Mulberry Rat Race (VH25-029-0233)
| Rotu | Ratsuponi Polveutuminen tarkastettu 13.12.2025. Veriprosentti: 68.75%, tarkastaja: VRL-06701. |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 145 cm |
| Syntynyt | 17.11.2025, Suomi, 7 vuotta |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/mulberry/p/ratsu.php |
| Rekisteröity | 17.11.2025 |
| Kotitalli | Mulberry Ponies (MULB7190) |
| Kasvattajanimi | Mulberry |
| Kasvattaja | MULB7190, VRL-06701 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
KTK-III (68.000p), 25.03.2026, poniktk
EV-II (31.000p), 31.12.2025, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Collwyn kel (VH06-029-7457) rp, 138cm |
ii. Lab Rat (VH05-029-8383) rp, 138cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Glentreaths Renya (VH06-025-4730) wC, 133cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Roial du Noir (VH16-029-0150) rp, 148cm, m |
ei. Gossamer (VH15-029-0519) rp, 148cm, rtkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Woodfield Nira (VH15-029-0518) rp, 147cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Collwyn kel (VH06-029-7457) rp, 138cmii. Lab Rat (VH05-029-8383) rp, 138cm
Emälinja
e. Roial du Noir (VH16-029-0150) rp, 148cm, mee. Woodfield Nira (VH15-029-0518) rp, 147cm, m
Mulberry Rat Race on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.