Placard Yemn x (VH25-034-0026)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 27.12.2024, Puola, 10.7 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/placard/ |
| Rekisteröity | 14.04.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Miskito Yemn x (VH24-034-0023) x, 159cm, rnkm |
ii. Jumanji Yemn x (VH23-034-0030) x, 158cm, rn |
iii. Commonly Speedy (VH21-034-0057) x, 158cm, rnkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Kekbela Yemn x (VH22-034-0019) x, 158cm, rn |
iiei. Baf al Sierra ox (VH21-003-0140) ox, 157cm, trn |
|
| iiee. Silent Night di Sierra (VH21-006-0168) xx, 167cm, prt |
ie. Euphoria Yemn x (VH23-034-0004) x, 159cm, rnkm |
iei. Vahar al Delm (VH22-003-0022) ox, 154cm, rnkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Grotawa Yemn xx (VH21-006-0383) xx, 164cm, rnkm |
ieei. Sierra Neymar xx (VH21-006-0249) xx, 163cm, rnkm |
|
| ieee. Silent Night di Sierra (VH21-006-0168) xx, 167cm, prt |
|||
| e. Frontier Yemn x (VH23-034-0035) x, 155cm, rn |
ei. Abd Ramikh al Namys ox (VH22-003-0204) ox, 154cm, rn |
eii. Abd Rahim al Namys ox (VH22-003-0187) ox, 154cm, m |
eiii. Abd Kader al Namys ox (VH21-003-0099) ox, 153cm, m |
| eiie. KH Tahirah ox (VH17-003-0038) ox, 152cm, rnkm |
eie. Baliha al Najya (VH15-003-0104) ox, 154cm, rn |
eiei. Mu'tazz al Najya ox (VH13-003-0161) ox, 154cm, prn |
|
| eiee. Intisaar al Qismat (VH14-003-0263) ox, 149cm |
ee. Kielpiny Yemn x (VH22-034-0015) x, 157cm, rnkm |
eei. Skijar Rewa x (VH21-034-0040) x, 157cm, rn |
eeii. Radiskillion Ring (VH16-034-0033) x, 160cm |
| eeie. Adaijana Ree (VH20-034-0044) x, 152cm |
eee. Berkanowa Yemn x (VH21-034-0042) x, 160cm, rnkm |
eeei. Gibleton LH x (VH21-090-0006) a-trak, 159cm, rn |
|
| eeee. Flipina Yemn (VH20-034-0033) x, 160cm, rnkm |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 0.91
Isälinja
i. Miskito Yemn x (VH24-034-0023) x, 159cm, rnkmii. Jumanji Yemn x (VH23-034-0030) x, 158cm, rniii. Commonly Speedy (VH21-034-0057) x, 158cm, rnkm
Emälinja
e. Frontier Yemn x (VH23-034-0035) x, 155cm, rnee. Kielpiny Yemn x (VH22-034-0015) x, 157cm, rnkmeee. Berkanowa Yemn x (VH21-034-0042) x, 160cm, rnkmeeee. Flipina Yemn (VH20-034-0033) x, 160cm, rnkmeeeee. Sharanao Ring x (VH13-034-0058) x, 160cm, rnkmeeeeee. Mindanao xx (VH12-006-0282) xx, 166cm
Placard Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.