Bihpur Yemn x (VH25-034-0050)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 18.01.2025, Puola, 10.2 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/bihpur/ |
| Rekisteröity | 02.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Escobar Yemn x (VH23-034-0054) x, 159cm, rtkm |
ii. Walewice Yemn x (VH22-034-0034) x, 154cm, rt |
iii. Yaqui Wars (VH21-003-0187) ox, 155cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Jewelclaw (VH21-034-0062) x, 152cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Sabola Yemn x (VH22-034-0011) x, 164cm, rtkm |
iei. Spoonbill (VH21-006-0354) xx, 165cm, rtkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Coachella (VH21-034-0061) x, 164cm, rnkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Atypical Yemn x (VH23-034-0069) x, 158cm, m |
ei. Budy Yemn x (VH22-034-0052) x, 161cm, rn |
eii. Sikiyn (VH21-003-0191) ox, 156cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Sangria 51 (VH22-006-0037) xx, 163cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Hamera Yemn x (VH22-034-0051) x, 157cm, m |
eei. Hawtafa (VH21-003-0190) ox, 155cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Nichol's Luminance (VH22-034-0012) x, 161cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Escobar Yemn x (VH23-034-0054) x, 159cm, rtkmii. Walewice Yemn x (VH22-034-0034) x, 154cm, rtiii. Yaqui Wars (VH21-003-0187) ox, 155cm, rt
Emälinja
e. Atypical Yemn x (VH23-034-0069) x, 158cm, mee. Hamera Yemn x (VH22-034-0051) x, 157cm, meee. Nichol's Luminance (VH22-034-0012) x, 161cm, m
Bihpur Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.