Naxal Yemn x (VH25-034-0055)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 18.02.2025, Puola, 9.3 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/naxa/ |
| Rekisteröity | 14.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Pioneer Yemn x (VH23-034-0052) x, 155cm, rnvkk |
ii. Belieber (VH21-034-0060) x, 161cm, rnvkk |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Xmast Mira (VH22-034-0078) x, 153cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Ruby Romance Wim x (VH23-034-0057) x, 162cm, rn |
ei. Eleventh Moment x (VH23-034-0003) x, 166cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Rose Bay x (VH23-034-0002) x, 160cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Pioneer Yemn x (VH23-034-0052) x, 155cm, rnvkkii. Belieber (VH21-034-0060) x, 161cm, rnvkk
Emälinja
e. Ruby Romance Wim x (VH23-034-0057) x, 162cm, rnee. Rose Bay x (VH23-034-0002) x, 160cm, rn
Naxal Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.