Almora Yemn x (VH25-034-0088)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 21.08.2025, Puola, 5 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/almora/ |
| Rekisteröity | 30.12.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Chavin Yemn x (VH24-034-0009) x, 158cm, rn |
ii. Matrix Yemn x (VH23-034-0008) x, 162cm, rn |
iii. Sikiyn (VH21-003-0191) ox, 156cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Gafarettie xx (VH22-006-0125) xx, 166cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Colony Yemn x (VH23-034-0018) x, 154cm, mrn |
iei. Them Women (VH22-034-0077) x, 157cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Xmast Mira (VH22-034-0078) x, 153cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Inventing Yemn x (VH24-034-0002) x, 156cm, rt |
ei. Walewice Yemn x (VH22-034-0034) x, 154cm, rt |
eii. Yaqui Wars (VH21-003-0187) ox, 155cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Jewelclaw (VH21-034-0062) x, 152cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tuplice Yemn x (VH22-034-0072) x, 156cm, mkm |
eei. Emu Wars (VH21-003-0189) ox, 149cm, rtkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Nichol's Luminance (VH22-034-0012) x, 161cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Chavin Yemn x (VH24-034-0009) x, 158cm, rnii. Matrix Yemn x (VH23-034-0008) x, 162cm, rniii. Sikiyn (VH21-003-0191) ox, 156cm, rn
Emälinja
e. Inventing Yemn x (VH24-034-0002) x, 156cm, rtee. Tuplice Yemn x (VH22-034-0072) x, 156cm, mkmeee. Nichol's Luminance (VH22-034-0012) x, 161cm, m
Almora Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.