Jullamion Unia (VH25-038-0005)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 03.12.2024, Suomi, 11.2 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/julla/ |
| Rekisteröity | 18.01.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Unia |
| Kasvattaja | UNIA9235, VRL-00884 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Promion Unia (VH19-038-0042) lv, 159cm, rn |
ii. Canned Heat (VH15-038-0040) lv, 169cm, prn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Pridezilla II (VH18-038-0038) lv, 157cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Just Chilling Unia (VH21-038-0114) lv, 157cm, trn |
ei. Just Chaos (VH18-038-0031) lv, 155cm, mrn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Primus Cherry (VH20-038-0056) lv, 166cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Promion Unia (VH19-038-0042) lv, 159cm, rnii. Canned Heat (VH15-038-0040) lv, 169cm, prn
Emälinja
e. Just Chilling Unia (VH21-038-0114) lv, 157cm, trnee. Primus Cherry (VH20-038-0056) lv, 166cm, rn
Jullamion Unia on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.