Tanglow Yemn (VH25-038-0035)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 160 cm |
| Syntynyt | 26.04.2025, Puola, 7 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/tan/ |
| Rekisteröity | 16.07.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Lauros Yemn (VH23-038-0005) lv, 159cm, rn |
ii. Scamper MacLily (VH21-038-0164) lv, 160cm, tprn |
iii. Juggler (VH21-038-0038) lv, 166cm, tprn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Star Light (VH21-038-0030) lv, 155cm, prn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Conversia Yemn (VH22-038-0046) lv, 155cm, rn |
iei. Command Thunder (VH21-038-0103) lv, 155cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Vernolian Big Cracker (VH21-038-0105) lv, 156cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Radical Spookhazel (VH23-038-0053) lv, 162cm, rn |
ei. Go Hoho! 4 (VH20-038-0087) lv, 165cm, rn |
eii. Arribá! (VH20-038-0048) lv, 170cm, trn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Kylie Conspiracy (VH18-038-0194) lv, 161cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Radical Spookshow (VH20-045-0027) lv, 160cm, trn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Something Sacred (VH03-045-0007) lv, 160cm, trn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Lauros Yemn (VH23-038-0005) lv, 159cm, rnii. Scamper MacLily (VH21-038-0164) lv, 160cm, tprniii. Juggler (VH21-038-0038) lv, 166cm, tprn
Emälinja
e. Radical Spookhazel (VH23-038-0053) lv, 162cm, rnee. Radical Spookshow (VH20-045-0027) lv, 160cm, trneee. Something Sacred (VH03-045-0007) lv, 160cm, trn
Tanglow Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.