Lucifer Yemn (VH25-038-0058)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 161 cm |
| Syntynyt | 21.08.2025, Puola, 5 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/lucifer/ |
| Rekisteröity | 02.11.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Wornser Yemn (VH25-038-0023) lv, 163cm, rn |
ii. Ondour Yemn (VH23-038-0024) lv, 165cm, rt |
iii. Radical Lé Zingzing (VH19-045-0033) lv, 165cm, prt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Zar Chil Yel (VH16-045-0030) lv, 165cm, prn |
iie. Colorada Yemn (VH22-038-0014) lv, 165cm, rn |
iiei. Sir Eclos Yemn (VH20-038-0041) lv, 160cm, rn |
|
| iiee. Mystique MacLily (VH21-038-0165) lv, 167cm, mrn |
ie. Cresselia Yemn (VH23-038-0017) lv, 159cm, rn |
iei. Rjazán Harrow (VH22-045-0049) lv, 162cm, trn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Pheodora Ach (VH20-045-0059) lv, 156cm, prt |
iee. La Videl Yemn (VH22-038-0015) lv, 158cm, rn |
ieei. Invictus Gue (VH22-038-0016) lv, 156cm, rn |
|
| ieee. Bressia Yemn (VH20-038-0044) lv, 159cm, rn |
|||
| e. Lacrossa Yemn (VH23-038-0044) lv, 158cm, rn |
ei. Sodomie Yemn (VH22-038-0025) lv, 159cm, rn |
eii. Fire's Impasse (VH06-038-3951) lv, 158cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Karlina Yemn (VH22-038-0026) lv, 160cm, rn |
eiei. Drocamor Yemn (VH20-038-0043) lv, 160cm, rn |
|
| eiee. Rhondarina Yemn (VH20-038-0042) lv, 159cm, rn |
ee. Famas Yemn (VH22-038-0067) lv, 158cm, rn |
eei. K. Jarret Jack (VH22-038-0031) lv, 160cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Radical Desertic (VH21-038-0166) lv, 157cm, rn |
eeei. Mathematic (VH20-045-0062) lv |
|
| eeee. Dramatic RC (VH18-045-0024) lv, 156cm, mrn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0.78%
Sukukatokerroin: 0.94
Isälinja
i. Wornser Yemn (VH25-038-0023) lv, 163cm, rnii. Ondour Yemn (VH23-038-0024) lv, 165cm, rtiii. Radical Lé Zingzing (VH19-045-0033) lv, 165cm, prt
Emälinja
e. Lacrossa Yemn (VH23-038-0044) lv, 158cm, rnee. Famas Yemn (VH22-038-0067) lv, 158cm, rneee. Radical Desertic (VH21-038-0166) lv, 157cm, rneeee. Dramatic RC (VH18-045-0024) lv, 156cm, mrneeeee. Radical D'Amour (VH15-098-0003) ranskeeeeee. Citrus My (VH14-098-0002) ransk, 162cm, rneeeeeee. Gue Capucine (VH13-098-0008) ransk, 160cm, rn
Lucifer Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.