Daan van Namys (VH25-040-0061)
| Rotu | Friisiläishevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 13.04.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/daanvannamys.php |
| Rekisteröity | 01.07.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | van Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Drake of Smithloch (VH19-040-0056) fri, 171cm, m |
ii. Diederik de Cliché (VH17-040-0027) fri, 162cm, m |
iii. Op Die Fiets (VH17-040-0014) fri, 170cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. De Laatste Wedstrijd (VH17-040-0019) fri, 169cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Cinderella of Smithloch (VH17-040-0010) fri, 170cm, m |
iei. Sier Remmelt (VH14-040-0110) fri, 176cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Claudia (VH17-040-0008) fri, 165cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Belina van Cloud (VH24-040-0002) fri, 164cm, m |
ei. Benny v.d. Khim (VH20-040-0012) fri, 163cm, m |
eii. Bartelmus (VH11-040-0072) fri, 162cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Gatske (VH13-040-0001) fri, 161cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Duren Obeline (VH07-040-0105) fri, 166cm, m |
eei. Omineus (VH06-040-6321) fri, 166cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Dur Aanmanen (VH04-040-1026) fri, 150cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Drake of Smithloch (VH19-040-0056) fri, 171cm, mii. Diederik de Cliché (VH17-040-0027) fri, 162cm, miii. Op Die Fiets (VH17-040-0014) fri, 170cm, m
Emälinja
e. Belina van Cloud (VH24-040-0002) fri, 164cm, mee. Duren Obeline (VH07-040-0105) fri, 166cm, meee. Dur Aanmanen (VH04-040-1026) fri, 150cm, m
Daan van Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.