Flathea Yemn (VH25-083-0014)
| Rotu | Criollo |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 148 cm |
| Syntynyt | 13.01.2024, Puola, 18.4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | voikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/flata/ |
| Rekisteröity | 05.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Radius Yemn (VH23-083-0015) cri, 145cm, rnvkk |
ii. Halfmen Yemn (VH23-083-0001) cri, 148cm, rnvkk |
iii. Mario-Tripas (VH21-083-0014) cri, 148cm, rnvkk |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Colonnea Doen (VH21-083-0013) cri, 146cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Chynowa Yemn (VH22-083-0001) cri, 144cm, mkm |
iei. Pailemán (VH21-083-0015) cri, 146cm, mkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Lagunita Telsen (VH21-083-0016) cri, 142cm, vkk |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Zastana Yemn (VH21-083-0012) cri, 152cm, vkk |
ei. Vásqaz Acosta (VH20-083-0003) cri, 157cm, rnhkkokrj |
eii. Paxon Chávez (VH20-083-0001) cri, 155cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Pereyra (VH20-083-0002) cri, 150cm, rtpäiskrj |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Chalinente Delm (VH20-083-0009) cri, 146cm, vkk |
eei. El Chamical (VH18-083-0009) cri |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Creciente (VH18-083-0007) cri |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Radius Yemn (VH23-083-0015) cri, 145cm, rnvkkii. Halfmen Yemn (VH23-083-0001) cri, 148cm, rnvkkiii. Mario-Tripas (VH21-083-0014) cri, 148cm, rnvkk
Emälinja
e. Zastana Yemn (VH21-083-0012) cri, 152cm, vkkee. Chalinente Delm (VH20-083-0009) cri, 146cm, vkkeee. Creciente (VH18-083-0007) cri
Flathea Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.