Jamina Yemn (VH25-083-0015)
| Rotu | Criollo |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 146 cm |
| Syntynyt | 31.01.2025, Puola, 9.9 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/jamina/ |
| Rekisteröity | 10.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Pelikan Yemn (VH22-083-0007) cri, 150cm, rnvkk |
ii. Dabrow Yemn (VH22-083-0006) cri, 150cm, vm |
iii. Promesa Me Trae (VH21-083-0004) cri, 151cm, rnvkk |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Qualicho Luna (VH21-083-0003) cri, 146cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Chalinente Delm (VH20-083-0009) cri, 146cm, vkk |
iei. El Chamical (VH18-083-0009) cri |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Creciente (VH18-083-0007) cri |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lilyhammer Yemn (VH23-083-0018) cri, 145cm, rn |
ei. Zabrody Yemn (VH22-083-0009) cri, 147cm, rn |
eii. Pailemán (VH21-083-0015) cri, 146cm, mkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Colonnea Doen (VH21-083-0013) cri, 146cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lubona Yemn (VH22-083-0010) cri, 144cm, rnvkk |
eei. Mario-Tripas (VH21-083-0014) cri, 148cm, rnvkk |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Lagunita Telsen (VH21-083-0016) cri, 142cm, vkk |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Pelikan Yemn (VH22-083-0007) cri, 150cm, rnvkkii. Dabrow Yemn (VH22-083-0006) cri, 150cm, vmiii. Promesa Me Trae (VH21-083-0004) cri, 151cm, rnvkk
Emälinja
e. Lilyhammer Yemn (VH23-083-0018) cri, 145cm, rnee. Lubona Yemn (VH22-083-0010) cri, 144cm, rnvkkeee. Lagunita Telsen (VH21-083-0016) cri, 142cm, vkk
Jamina Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.