Nalagolat Yemn (VH25-083-0016)
| Rotu | Criollo |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 148 cm |
| Syntynyt | 09.02.2025, Puola, 9.7 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/nala/ |
| Rekisteröity | 12.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Halfmen Yemn (VH23-083-0001) cri, 148cm, rnvkk |
ii. Mario-Tripas (VH21-083-0014) cri, 148cm, rnvkk |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Colonnea Doen (VH21-083-0013) cri, 146cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Seneca Yemn (VH24-083-0002) cri, 147cm, mkm |
ei. Pailemán (VH21-083-0015) cri, 146cm, mkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Cabal Antananza (VH23-083-0009) cri, 149cm, mpäis |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Halfmen Yemn (VH23-083-0001) cri, 148cm, rnvkkii. Mario-Tripas (VH21-083-0014) cri, 148cm, rnvkk
Emälinja
e. Seneca Yemn (VH24-083-0002) cri, 147cm, mkmee. Cabal Antananza (VH23-083-0009) cri, 149cm, mpäis
Nalagolat Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.