Saska Yemn (VH25-090-0011)
| Rotu | Anglo-trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 14.11.2024, Puola, 11.5 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | punarautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/saska/ |
| Rekisteröity | 06.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Django Yemn (VH23-021-0180) trak, 166cm, prt |
ii. Willow Gimme Shelter (VH19-021-0074) trak, 164cm, prt |
iii. Kingsley (VH19-021-0070) trak, 164cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Gimme Some Lovin' (VH19-021-0042) trak, 165cm, prt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Deadly Meows Del (VH22-021-0026) trak, 167cm, prn |
iei. The Purr-fect Hero (VH17-021-0064) trak, 168cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Deadly Sins (VH17-021-0040) trak |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Gelbio HAH (VH21-090-0033) a-trak, 165cm, rn |
ei. Exelte Biockhy (VH12-034-0049) x, 164cm |
eii. Borded Exalt (VH22-006-0008) xx |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Floveringin Baikalia (VH11-003-0553) ox, 172cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tuntematon tamma | eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Django Yemn (VH23-021-0180) trak, 166cm, prtii. Willow Gimme Shelter (VH19-021-0074) trak, 164cm, prtiii. Kingsley (VH19-021-0070) trak, 164cm, m
Emälinja
e. Gelbio HAH (VH21-090-0033) a-trak, 165cm, rn
Saska Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.