Damdana Yemn (VH25-120-0066)
| Rotu | Doninhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 04.03.2025, Puola, 9 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | rautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/dana/ |
| Rekisteröity | 14.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Rapshit Yemn (VH23-120-0033) don, 157cm, rt |
ii. Vlasov (VH23-120-0018) don, 157cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Loznitsa RUS (VH22-120-0002) don, 156cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Chelly Yemn (VH24-120-0007) don, 155cm, rn |
ei. Dozestvennyje (VH24-120-0002) don, 155cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Demina Ulia (VH23-120-0020) don, 155cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rapshit Yemn (VH23-120-0033) don, 157cm, rtii. Vlasov (VH23-120-0018) don, 157cm, rt
Emälinja
e. Chelly Yemn (VH24-120-0007) don, 155cm, rnee. Demina Ulia (VH23-120-0020) don, 155cm, rn
Damdana Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.