Baisha Yemn xx (VH26-006-0032)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 14.10.2025, Puola, 4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/baisha/ |
| Rekisteröity | 11.03.2026 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Buttermilko Yemn xx (VH24-006-0271) xx, 164cm, rn |
ii. Bonnot xx (VH23-006-0229) xx, 159cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Fields of Sona xx (VH23-006-0226) xx, 169cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Kelley Yemn xx (VH24-006-0254) xx, 170cm, rn |
ei. Hegemond xx (VH23-006-0228) xx, 174cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Pinophy xx (VH23-006-0128) xx, 160cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Buttermilko Yemn xx (VH24-006-0271) xx, 164cm, rnii. Bonnot xx (VH23-006-0229) xx, 159cm, rn
Emälinja
e. Kelley Yemn xx (VH24-006-0254) xx, 170cm, rnee. Pinophy xx (VH23-006-0128) xx, 160cm, rn
Baisha Yemn xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.