Sirohi Yemn x (VH26-034-0002)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 19.09.2025, Puola, 4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/siro/ |
| Rekisteröity | 09.01.2026 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Chavin Yemn x (VH24-034-0009) x, 158cm, rn |
ii. Matrix Yemn x (VH23-034-0008) x, 162cm, rn |
iii. Sikiyn (VH21-003-0191) ox, 156cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Gafarettie xx (VH22-006-0125) xx, 166cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Colony Yemn x (VH23-034-0018) x, 154cm, mrn |
iei. Them Women (VH22-034-0077) x, 157cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Xmast Mira (VH22-034-0078) x, 153cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Collette Yemn x (VH23-034-0055) x, 155cm, rn |
ei. Kikorze Yemn x (VH22-034-0008) x, 157cm, rn |
eii. Cypres NIO x (VH21-034-0051) x, 161cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Jewelclaw (VH21-034-0062) x, 152cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Faella LH (VH22-034-0017) x, 155cm, rn |
eei. Phoenix III (VH20-034-0005) x, 154cm, rt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Keep the Faith ox (VH16-003-0291) ox, 165cm, tprn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Chavin Yemn x (VH24-034-0009) x, 158cm, rnii. Matrix Yemn x (VH23-034-0008) x, 162cm, rniii. Sikiyn (VH21-003-0191) ox, 156cm, rn
Emälinja
e. Collette Yemn x (VH23-034-0055) x, 155cm, rnee. Faella LH (VH22-034-0017) x, 155cm, rneee. Keep the Faith ox (VH16-003-0291) ox, 165cm, tprn
Sirohi Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.