Viziana Yemn (VH26-083-0002)
| Rotu | Criollo |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 145 cm |
| Syntynyt | 08.09.2025, Puola, 4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/vizian/ |
| Rekisteröity | 09.01.2026 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Ushkat Yemn (VH25-083-0018) cri, 145cm, rn |
ii. Amenábar (VH23-083-0010) cri, 144cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Carme (VH23-083-0013) cri, 146cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Seneca Yemn (VH24-083-0002) cri, 147cm, mkm |
ei. Pailemán (VH21-083-0015) cri, 146cm, mkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Cabal Antananza (VH23-083-0009) cri, 149cm, mpäis |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Ushkat Yemn (VH25-083-0018) cri, 145cm, rnii. Amenábar (VH23-083-0010) cri, 144cm, rn
Emälinja
e. Seneca Yemn (VH24-083-0002) cri, 147cm, mkmee. Cabal Antananza (VH23-083-0009) cri, 149cm, mpäis
Viziana Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.