Bageswa Yemn (VH26-120-0015)
| Rotu | Doninhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 152 cm |
| Syntynyt | 09.11.2025, Puola, 3 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | mustanruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/bage/ |
| Rekisteröity | 08.03.2026 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Cimarrón Yemn (VH24-120-0050) don, 151cm, rt |
ii. Crispinrod (VH24-120-0001) don, 158cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Porfiri Zaha (VH24-120-0003) don, 150cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Albanya Yemn (VH24-120-0051) don, 155cm, mrn |
ei. Dozestvennyje (VH24-120-0002) don, 155cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Decanitsva (VH23-120-0030) don, 155cm, mrn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Cimarrón Yemn (VH24-120-0050) don, 151cm, rtii. Crispinrod (VH24-120-0001) don, 158cm, rt
Emälinja
e. Albanya Yemn (VH24-120-0051) don, 155cm, mrnee. Decanitsva (VH23-120-0030) don, 155cm, mrn
Bageswa Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.